O mnie

Fotograf z pasją
Witaj na mojej stronie! Nazywam się Małgorzata Drużyńska. Miłość do fotografii zrodziła się u mnie w wieku szkolnym, gdy dostałam swoją pierwszą cyfrówkę. Od tego momentu zgłębiałam tajniki fotografii, robiąc tysiące zdjęć, ucząc się samodzielnie ich obróbki i inwestując w lepszy sprzęt.
W pewnym momencie postanowiłam dzielić się swoimi pracami na portalu społecznościowym, najpierw zakładając stronę Foto-Migawki MD (z pracami o różnej tematyce, głównie podróżniczej), a następnie Stalove Migawki by przekonać mieszkańców Stalowej Woli, że to miasto da się lubić. Mimo iż traktowałam to jedynie jako hobby, gdzieś po cichu marzyłam, by fotografią zajmować się profesjonalnie. A że moje zdjęcia cieszyły się sporym zainteresowaniem, dostawałam różne oferty współpracy, wygrywałam różne konkursy o tematyce fotograficznej i coraz więcej osób zachęcało mnie, bym spróbowała swoich sił w tej branży “na poważnie”- po studiach stwierdziłam: albo teraz, albo nigdy!
Świat widzę kadrami nawet wtedy, gdy nie trzymam w ręku aparatu. Wiem, że każda chwila jest ulotna, a moją misją jest zatrzymanie jej w postaci fotografii, która będzie przywoływać niesamowite wspomnienia przez długie lata.
Każde zlecenie jest zindywidualizowane pod Klienta- zgodne z Jego oczekiwaniami oraz zainteresowaniami. Plener poślubny w górach albo za granicą? Nie ma problemu!
Dzięki licznym podróżom znam wiele pięknych miejsc na terenie Polski jak i poza jej granicami- mogą one posłużyć za idealne scenerie podczas plenerów fotograficznych.
Zasadniczo pracuję w Stalowej Woli i okolicach, ale chętnie odpowiem na potrzeby Klientów z innych części kraju.
Oferuję Państwu:

  • obsługę imprez okolicznościowych (śluby, wesela, chrzciny, komunie, urodziny, studniówki, bale, konferencje)
  • sesje ciążowe
  • sesje tematyczne (indywidualne, rodzinne, dziecięce, narzeczeńskie, klasowe, plenery poślubne)
  • zdjęcia biznesowe
  • zdjęcia architektury, wnętrz i produktowe
  • usługi fotograficzne podczas wycieczek (szkolnych, poślubnych, itd.)

Zapraszam do obejrzenia zdjęć w dziale Portfolio i zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Do zobaczenia przed obiektywem!